Dell Latitude E7450

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

Dell Latitude E7450 on ultrabook, mida oskab hinnata ka nõudlikum arvutikasutaja. Antud ultrabook on kerge, õhuke, võimekas ja lisaks kena disainiga. Varustuse poolest on tegemist ühe rikkalikumalt varustatud ultrabookiga, sellel ei puudu USB 3.0 pordid, HDMI, Displayport, Bluetooth, WIFI, Gigabit LAN, veebikaamera, klaviatuuri taustavalgustus, SD-mälukaardilugeja ning olenevalt konfiguratsioonist on osadel isenditel ka integreeritud ID-kaardi lugeja ja 4G modem. Delli E-seeria mudelitele omaselt on sellel olemas ka dokkimisvõimalus, doki külge on mugav ühendada lisamonitor(id), klaviatuur, hiir, laadija jm tööks vajalikud seadmed.

Dell Latitude E7450 puhul on äriklassile iseloomulikku kvaliteeti tunda kõikjalt. Alustades korpusest, ekraanist, klaviatuurist ja lõpetades iga väiksemagi kasutuses oleva komponendiga. Kõikjal on tunda Delli inseneride kogenut kätt, nad on andnud endast kõik, et sülearvuti eluiga maksimaalselt pikk oleks.

Sülearvutis tiksub Inteli viienda põlvkonna i5 või i7 protsessor, mis koos kiire SSD ketta ja DDR3 operatiivmäluga teevad sellest mudelist igati võimeka töövahendi, mis ei jäta Sind hätta ka ressursinõudlikemate rakenduste jooksutamisel.

Oleme Dell Latitude E7450 kvaliteedis sedavõrd veendunud, et anname kõikidele vähekasutatud Dell Latitude E7450 sülearvutitele pika 6-12 kuulise garantii.

Loe ka detailsemat ülevaadet Dell 7450 kohta, kus toome pikemalt välja antud mudeli tugevused ja nõrkused.

Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt