| Bränd | |
|---|---|
| Protsessor | Intel i5-1345U (10-core) |
| Mälu | 16GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Videokaart | Intel IRIS Xe |
| Ekraan | 13" |
| Resolutsioon | 1920×1080 |
| Ühenduvus | 2 x USB, 2 x USB-C, 4G moodul, audio in/out, bluetooth, HDMI, Micro SD lugeja, wifi |
| Lisad | ID-kaardilugeja, klaviatuuri taustavalgustus, laadija, näotuvastus, sõrmejäljelugeja, veebikaamera |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Seisund | aku mahutavuse jääk 80%-84%, B (keskmine)Seadme korpusel ja klaviatuuril mõned kulumisjäljed. Ekraanil esineb kulumisjälgi ja/või heledaid laike ja võib olla mõni surnud piksel, mis tavakasutamisel on nähtavad.
, mõra/vigastus palmrestilVäiksemat sorti plastiku vigastus, mis kasutusomadusi ei mõjuta ja edasi ei arene.
|
| Garantii | 1 aasta |
| Toote pilt | Toote pilt on illustratiivne |
Dell Latitude 5330
Kuumakse al. 15,35 € / 36 kuud
Maksa kolmes osas: 123.34 €, 123.34 €, 123.32 €.
390,00 € Algne hind oli: 390,00 €.370,00 €Current price is: 370,00 €.
Intel i5-1345U (10-core), 16GB, 256GB SSD, Intel IRIS Xe, 13", 1920×1080, 2 x USB, 2 x USB-C, 4G moodul, audio in/out, bluetooth, HDMI, Micro SD lugeja, wifi, ID-kaardilugeja, klaviatuuri taustavalgustus, laadija, näotuvastus, sõrmejäljelugeja, veebikaamera, Windows 11 Home,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
Tootekood: dell-5330-1
Kategooria: Kasutatud sülearvutid
Postitused
Soovid lisainfot? Või reaalseid tootepilte?
Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!


Inbank jaga osadeks 3 x 123.33 EUR