Lenovo Thinkpad T470sTaas on järjekordne aasta meeletu kiirusega mööda tuhisenud ja nagu meil viimastel aastatel traditsiooniks on saanud, koondan seegi kord kokku eelmisel aastal enimmüüdud ja -hinnatud vähekasutatud äriklassi sülearvutid meie esinduskaupluses ja e-poes. Vaatame lähemalt, mis olid parimad sülearvutid 2021 aastal, mida kliendid meie esinduskaupluses ja e-poes enim eelistasid.

Rõõm on endiselt tõdeda, et aasta aastalt huvi vähekasutatud äriklassi seadmete vastu tõuseb kuna mida suurem kogus kasutatud sülearvuteid leiab teisel ringil endale uue omaniku, seda väiksema jalajälje jätame koos oma planeedile. Meil on väga hea meel, et oleme pea 11 aastase tegutsemisaasta juures olnud Eestis üheks suunanäitajaks selles valdkonnas ning suunanud teisele ringile aastatega kümneid ja kümneid tuhandeid sülearvuteid, lauaarvuteid, monitore, projektoreid jne.

Aga liigume siis edasi põnevama osani ja tooksingi siinkohal välja kolm enimmüüdud vähekasutatud äriklassi sülearvutit pingejärjekorras ning tutvustan mõne reaga neid lähemalt. Bloginurgas on muide olemas ka põhjalikud ülevaated paljudest meil müüdavatest toodetest, mis annavad Sulle hea ülevaate konkreetsete mudelite tugevustest ja nõrkustest.

Kõik alltoodud vinged sülearvutid on meil jätkuvalt ka käesoleval aastal müügil ja lihtsama leitavuse huvides näed neid tooteid allpool iga tootetutvustuse juures.

Lenovo ThinkPad T470s

Parimad sülearvutid 2021 – I koht

Lenovo ThinkPad T470s ultrabook on eelmisel ja üle-eelmisel aastal meil enimmüüduma sülearvuti Lenovo ThinkPad T460s järeltulija. See on ultrabook, mille erinevad põlvkonnad on alati ülimalt populaarsed olnud ja pole olnud aastat, kus Lenovo ThinkPad T4x0 seeria poleks parimate TOP3’s esindatud olnud.

Lenovo ThinkPad T470s on tipptasemel ultrabook, mis oma 14 tollise FullHD või WQHD ekraani ja mõnusalt kerge 1,36 kilogrammise kaaluga on põhjusega nii paljude arvutikasutajate vaieldamatu lemmik.

Lenovo ThinkPad T470s on veelgi parem kui eelmise põlvkonna Lenovo ThinkPad T460s kuna lisaks uuema protsessori ja rohkema operatiivmälu kasutuselevõtmise võimaluse kõrval on vaat, et kõige olulisemaks ja positiivsemaks uuenduseks Thunderbolt toega USB-C pordi olemasolu. Thunderbolt 3 toega USB-C port võimaldab edastada heli, videopilti, andmeid ja seda isegi kuni 10Gbit sekundis. Seda saab ühtlasi kasutada sülearvuti laadimiseks. Et arvutikasutaja kogemata suvaliste firmade USB-C laadijatega arvutit ei kahjustaks, siis selleks on sellel sülearvutil sisse ehitatud „anti-fry“ kaitse.

Loomulikult on seegi põlvkond rikkaliku varustusega, esindatud on kolm USB 3.0 porti, USB-C port, HDMI, Gigabit LAN, WIFI, Bluetooth, SD-kaardilugeja, sõrmejäljelugeja, ID-kaardilugeja, veebikaamera, dokkimise võimalus ning olenevalt konfiguratsioonist klaviatuuri taustavalgustus ja 4G modem.

Eraldi väärib esile tõstmist klaviatuur kuna see on üks parimaid, mis äriklassi sülearvutitelt leida võib.

Lenovo T470s – tipptasemel 14 tolline ultrabook blogipostituses annan Sulle veelgi detailsema ülevaate sellest vingest sülearvutist. Käesoleva kuu müük on näidanud, et huvi Lenovo ThinkPad T470s vastu pole raugenud ja see on üks eelistatumaid vähekasutatud sülearvuteid ka 2022 aasta alguses.

Valik Lenovo ThinkPad T470s sülearvuteid:

Dell Latitude 7480

Parimad sülearvutid 2021 – II koht

Sarnaselt eelmisele aastale, on ka seekord jäänud teine koht Dell’ile ja täpsemalt Dell Latitude 7480 ultrabookile, mis on eelmisel aastal samal kohal olnud Dell Latitude E7470 järeltulija.

Dell Latitude 7480 on samuti oma 14 tollise ekraani ja 1,5 kilogrammise kaalu juures väga atraktiivne ultrabook, mis on suurepärane kaaslane igale arvutikasutajale.

Dell Latitude 7480 on võrreldes oma eelkäijaga läbinud mitmeid muudatusi. Olulisemateks on sarnaselt esimesel positsioonil oleva Lenovo mudeliga Thunderbolt 3 toega USB-C pordi kasutuselevõtt ja maksimaalse operatiivmälu mahu piiri nihutamine 32GB’ni. Lisaks on kasutusel uus protsessor käsikäes uue integreeritud graafikakaardiga ning visuaalsetest muudatusest väärib kindlasti mainimist kahe ekraanihinge asendumine ühe pika ekraanihingega ning liideste ümberpaigutamine külgedele nõnda, et tagumisele külg on liidestest vaba.

Dell Latitude 7480 varustus on samuti äriklassile iseloomulikult rikkalik ja sealt leiame kolm USB 3.0 porti, USB-C pordi, Gigabit LAN’i, HDMI, WIFI, Bluetooth’i, ID-kaardilugejat, MicroSD-kaardilugeja, veebikaamera ja olenevalt konfiguratsioonist klaviatuuri taustavalgustuse ja 4G modemi.

Dell 7480 – turvaline valik blogipostituses saad sellest toredast ultrabookist veelgi parema ülevaate.

Valik Dell Latitude 7480 sülearvuteid:

Lenovo ThinkPad T570

Parimad sülearvutid 2021 – III koht

Seekord on Lenovo äriklassi sülearvutid võtnud endale suisa kaks positsiooni „Parimad sülearvutid 2021“ pingereas. Kolmandale kohale maandus seekord uue tulijana Lenovo ThinkPad T570.

Lenovo ThinkPad T570 sülearvuti oma 15,6 tollise ekraaniga ja suure ekraani juures üsna kerge 1,97 kilogrammise kaaluga sobib ideaalselt nii kontoris/kodus statsionaarseks töötegemiseks kui vajadusel ka kaasakandmiseks kuna Lenovo on suutnud eelmise põlvkonnaga võrreldes sülearvuti kaalu suisa 300 grammi vähendada.

Ka Lenovo ThinkPad T570 üheks olulisemaks uuenduseks on Thunderbolt 3 toega USB-C pordi kasutuselevõtt, mis annab arvutikasutajale piiramatud kasutusvõimalused.

Antud sülearvuti on varustatud kolme USB 3.0 pordi, USB-C pordi, HDMI, Gigabit LAN’i, WIFI, Bluetooth’i, SD-kaardilugeja, sõrmejäljelugeja, veebikaamera, dokkimisliidesega ja olenevalt konfiguratsioonist ID-kaardilugeja, klaviatuuri taustavalgustuse ja 4G modemiga.

Sellel sülearvutil on samuti ideaalne klaviatuur ja tänu suurematele mõõtmetele on klaviatuuri paremas ääres eraldi numbriklahvistik, mis on asendamatu abimees paljudel ametikohtadel, koolitöös ja mujal, kus on tihe kokkupuude numbrite sisestamisega.

Valik Lenovo ThinkPad T570 sülearvuteid:

 

Napilt jäi seekord suurest mängust välja HP Elitebook 840 G4 ja omakorda väga kaugele maha ei jäänud 2020 aasta parimad sülearvutid Lenovo ThinkPad T460s ja Dell Latitude E7470, mis jätkuvalt väga hea hinnaga meil saadaval on.

Nagu näha napsas Lenovo seekord suisa kaks kohta edetabelis 😊 Kui varasematel aastatel on parimad sülearvutid TOP3’s alati eranditult olnud 14 tollise ekraani ja kerge kaaluga ultrabookid, siis 2021 eelistati senisest enam ka 15 tollise ekraaniga sülearvuteid. See tingitud eelkõige sellest, et üha populaarsem ja sagedasem on töö tegemine kodukontoris ning 15 tollise ekraaniga sülearvutis saab ilma välise monitorita ja eraldi klaviatuurita tööd teha väga mugavalt.

Kõige atraktiivsem hinnaklass 2021 aastal oli vähekasutatud sülearvutite puhul vahemikus 500-600 eurot. See on ca kaks kuni kolm korda madalam hind, kui need sülearvutid uuena maksaksid. Kõikidele sülearvutitele anname garantii, mis annab kindlustunde, et need sülearvutid on ustavaks kaaslaseks pika aja vältel.

Kui Sa ei tea, milline vähekasutatud äriklassi sülearvuti on Sinule parim, siis oled oodatud lugema blogis ülevaateid toodetest ja/või külastama meie esinduskauplust Tallinnas aadressil Sõpruse pst 25, kus meie sõbralikud ja suurte kogemustega müügiinimesed aitavad Sul õige valiku teha.

Ole terve ja kohtume Sinuga juba müügisalongis või e-poes.

Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt