| Bränd | |
|---|---|
| Protsessor | Intel Core i7-13850HX 2.10 GHz (up to 3.80 GHz) |
| Mälu | 64GB |
| HDD | 1TB SSD |
| Videokaart | Intel UHD, NVIDIA RTX 4000 Ada Generation, 12 GB GDDR6 |
| Ekraan | 16" |
| Resolutsioon | 3840 x 2400 |
| Ühenduvus | 3 x USB-C, 2 x USB, audio in/out, bluetooth, HDMI, lan, wifi |
| Lisad | ID-kaardilugeja, klaviatuuri taustavalgustus, laadija, näotuvastus, puutetundlik ekraan, SD-kaardilugeja, sõrmejäljelugeja, veebikaamera |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Seisund | A (väga hea)Seade on kasutatud. Kulumis- ja kasutusjälgi on minimaalselt. Ekraan on korras.
, aku mahutavuse jääk 70%-74% |
| Garantii | Tehasegarantii |
| Toote pilt | Toote pilt on illustratiivne |
Dell Precision 7680 Touch
Kuumakse al. 72,33 € / 60 kuud
Maksa kolmes osas: 765.00 €, 765.00 €, 765.00 €.
2295,00 €
Intel Core i7-13850HX 2.10 GHz (up to 3.80 GHz), 64GB, 1TB SSD, Intel UHD, NVIDIA RTX 4000 Ada Generation, 12 GB GDDR6, 16", 3840 x 2400, 3 x USB-C, 2 x USB, audio in/out, bluetooth, HDMI, lan, wifi, ID-kaardilugeja, klaviatuuri taustavalgustus, laadija, näotuvastus, puutetundlik ekraan, SD-kaardilugeja, sõrmejäljelugeja, veebikaamera, Windows 11 Pro,
Tehasegarantii kuni 7. mai 2028
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
Soovid lisainfot? Või reaalseid tootepilte?
Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!









