Elektroonika24 esindukauplusMeil on rõõm Sind oma lehel näha. Küllap oled sattunud siia sooviga soetada endale uus arvuti või hoopiski monitor või projektor. Valik on suur ja pakkujaid turul palju, seega toome Sinuni mõningad punktid, miks võiksid kaaluda oma IT- või AUDIO-seadme soetamist just meilt:

  • Oleme elektroonikaga pikalt kokku puutunud ja aadressil Sõpruse pst 25 tegutseb meie elektroonika pood aastast 2013. Kõik meie müügijuhid ja tehnikud on kogenud spetsialistid, kes on enne Elektroonika24 tööle asumist töötanud IT- ja AUDIO valdkonnas vähemalt 10 aastat (mõni lausa 20 aastat). Me mõistame elektroonika hingeelu ja äriklassi seadmed oma kvaliteediga on võitnud meie südamed.
  • Kõik meie pakutavad tooted on puhastatud, kontrollitud, litsentsiga ja garantiiga. Ehk siis kõik sülearvutid ja arvutid, mis sisse tulevad (ostame Skandinaavia suurtest liisingettevõtetest) läbivad esmalt puhastuse (kõrvaldame vanad andmed, puhastame tolmust ja vahetame vajadusel termopasta), kontrollime, et kõik toimiks nii nagu peab. Seejärel installeerime litsentsiga Windows operatsioonisüsteemi ja arvutid ongi müügiks valmis. Absoluutselt iga seadmega saab kaasa kuni aastase garantii. Oleme Sinu jaoks olemas kohapeal ja nii e-maili kui telefoniteel kättesaadavad, kui peaks küsimusi tekkima. Meile on oluline, et oleksite oma arvutiga head sõbrad.
  • Meie elektroonika pood ei müü kaupu, mida pole kohapeal olemas, seega kui otsustad sülearvuti, lauaarvuti, monitori, projektori või mõne audiotoote osta, siis Tallinnas Sõpruse pst 25 asuv elektroonika pood ootab Sind aga ka e-pood on hea ja kiire viis tellimiseks. Kõik kaubad liiguvad reeglina 24 tunni jooksul peale makse laekumist Sõpruse pst 25 asuvast kauplusest välja – just siin kõik meie tooted asuvadki. Meie tootevalikus on üle 800 sülearvuti, 300 lauaarvuti, 300 monitori ja projektori. Ja väga lai valik kvaliteetset audiotehnikat.
  • Meie e-poest on väga lihtne osta ja see ei võta kaua aega. Lisaks pakuvad järelmaksu võimalust nii LHV kui ka Liisi ja oluline on, et järelmaksu taotluse otsus saabub vaid mõne minutiga!
  • Kõik tooted on kirjeldatud täpselt, nii, et rahule jääks ka kõige nõudlikum klient. Meie elektroonika pood põrsast kotis ei müü!
  • Oleme E-kaubanduse Liidu liige, mis tähendab et meie tegevus vastab headele tavadele, kõrgetele kvaliteedistandarditele ja loomulikult seadusandlusele. Selle kinnituseks on meile väljastatud “Turvaline ostukoht” usaldusmärgis, mis näitab et Elektroonika24 elektroonikapood on usaldusväärne.
  • Ja mis kõige tähtsam – pakume vähekasutatud sülearvuteid turu parima hinnaga. Sama mudeli võid leida turult odavamalt vaid juhul, kui selle näitajad on nõrgemad või nagu tihti juhtub – sülearvuti on  halvas seisukorras ja paljude kasutusjälgedega. Pakume müügiks vaid arvuteid, mille kulumismärgis on A või B (väga väheste või väheste kasutusjälgedega)
Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt