MacBook AirKas teadsid, et Apple MacBook sülearvutid on ühed kõige paremini hinda hoidvad sülearvutid? Need kaotavad oma väärtust oluliselt aeglasemalt kui teised sülearvutid ja põhjus on väga lihtne. Apple MacBook kvaliteet on lihtsalt väga-väga hea, mistõttu hästi hoitud kasutatud Macbook on uue Macbooki vääriline.

Põhjused, miks paljud oma kasutatud MacBooki välja vahetavad on enamasti pigem emotsionaalsed, soovitakse lihtsalt uut ja moodsamat Apple sülearvutit. Täpselt samamoodi on ka meil müügil olevate MacBook’idega, kõik kasutatud MacBookid pärinevad Skandinaavia suurettevõtete liisingfirmadelt, kelle kliendid (suurfirmad) kasutavad sülearvuteid heaperemehelikult, et need hiljem liisingfirmale tagastada. Valdav osa sülearvuteid pole kunagi kontorilaualt lahkunudki, millest tulenevalt on need suurepärases korras.

Aga suurfirmade ja liisingfirmade lepingutest tulenevalt vahetatakse iga teatud perioodi tagant kõik arvutid välja. Isegi siis kui need on ideaalses korras, võetakse lihtsalt kasutusele uuemad ja moodsamad, mis siis omakorda mõne aasta möödudes taas välja vahetatakse.

Sellised kasutatud MacBook’id jõuavadki meie e-poe ja esinduskaupluse riiulile koos teiste sülearvutitega. Kõik MacBook’id on vähekasutatud, eelnevalt korralikult puhastatud ja kontrollitud ning välimuselt sama head nagu uued. Nagu uued tooted tulevad garantiiga, tulevad korraliku garantiiga ka meil müüdavad kasutatud tooted. See on suur pluss ja annab kindlustunde, mida eraisikult käest-kätte ostes juba ei saa 😉

Kuna paljudele arvutikasutajatele pole Apple MacBook sülearvutid pelgalt sülearvutid, vaid osa elustiilist, siis kaovad need tooted meie riiulitelt peaaegu koheselt, kui need müügile paiskame. Seetõttu tuleb aegajalt ette olukordi, kus valik ei pruugi olla väga suur või on tooted täiesti läbi müüdud. Aga kuna meile saabub iganädalaselt uut kaupa, siis tasub Apple sülearvutite tootekategooriasse ikka aegajalt pilk peale visata.

Apple sülearvutid tootekategoorias leiab nii taskukohaseid kasutatud MacBook Air sülearvuteid, suurema jõudlusega kasutatud MacBook Pro sülearvuteid kui ka Apple iPad tahvelarvuteid.

Kui Sa hindad suurepärast disaini, kõrget kasutusmugavus ja mitmekülgsust, siis uuest keskmiselt kaks korda soodsam kasutatud MacBook on Sinu jaoks õige valik.

Mõni kriitilisem lugeja võib ju selle jutu peal öelda „hapud viinamarjad“, et uus on ikka parem aga vaadakem asju natuke laiemalt – kui palju Sa raha kokku hoiad ja kuidas loodust säästad. Ökoloogiline jalajälg on kasutatud arvutit ostes oluliselt väiksem kui uut arvutit ostes. Seega nii mõneski mõttes võib mütsi maha võtta just kasutud MacBook’i ostja ees kuna tema panus loodusesse on suurem 😉

Vaata kasutatud MacBook sülearvuteid e-poes

%
595,00 
%
525,00