Parim sülearvuti 2017 Lenovo ThinkPad T440sKuigi häid sülearvuteid on väga palju, kirjutame siinkohal kolmest 2017 aastal enimmüüdust sülearvutist Elektroonika24 esinduskaupluses ja e-poes, mis klientide eelistuste ja meie hinnangute põhjal väärivad tiitlit – parim sülearvuti 2017.

Teeme nendest sülearvutitest väikese ülevaate, mille põhjal võib mõista, miks kliendid just neid sülearvuteid eelistasid ja miks üks või teine mudel on parim sülearvuti 2017 aastal kasutatud sülearvutite turul.

Lenovo ThinkPad T440s

Parim sülearvuti 2017 – I koht

See 2014 aastal välja tulnud magneesium-süsinikkiust raamiga ThinkPad’i mudel on paljudest oma eelkäijatest märkimisväärselt kergem, lihtsam, stiilsem ja mitmekülgsem. Meie valikus on Lenovo ThinkPad T440s sülearvuteid erineva konfiguratsiooniga, valikust leiad seda 14” ekraaniga mudelit näiteks i7, i5 ja i3 protsessoriga, 1920×1080 resolutsiooni ja IPS paneeliga, sõrmejälje- ja ID-kaardilugejaga. Arvutil on lisaks tavapärasele USB ja Displayport ühendusele olemas ka SD ja SIM kaardipesa nagu enamusel äriklassi sülearvutitel – võimalus arvutit kasutada kus iganes on tänapäeval iseenesest mõistetav. ThinkPad T440s boonuseks on ka 180 kraadi painduvad kaanehinged. Pakume seda mudelit erineva vajaduse ja võimalustega kasutajale, olenevalt seisukorrast ja konfiguratsioonist võib hinnaklassi vahe olla kuni 300 eurot.

Valik Lenovo ThinkPad T440 sülearvuteid:

HP Elitebook 840 G1

Parim sülearvuti 2017 – II koht

Vaieldamatult Hewlett Packardi üks parimaid ja enim laiendatavaid sülearvuteid, millel on olemas 4 USB 3.0 porti, VGA ja Displayport, gigabit LAN, 4G pesa, lisaks m.2 SSD lisamise võimalus. Mainimata ei saa jätta ka ID-kaardilugeja olemasolu ja mugavat küljel asetsevat dokkimispesa. Antud sülearvuti on läbinud mitmeid MIL-STD 810G teste, mis kinnitab, et see sülearvuti on pritsmetele, tolmule ja vibratsiooni keskmisest vastupidavam. Kena hõbeda-musta värvilahendusega korpus sobib ka delikaatset disaini hindavale kasutajale. Sarnaselt Delli ja Lenovo sülearvutitele ei pea HP äriklassi sülearvutit soetades iialgi kahtlema arvuti kvaliteedis ja töökindluses – need sülearvutid kuuluvad kindlalt tippude hulka. Pakume seda arvutit erinevate protsessorite, kõvaketaste ja mäludega, et igaüks leiaks oma vajadustele sobivaima sülearvuti.

Valik HP Elitebook 840 G1 sülearvuteid:

Dell Latitude E7440

Parim sülearvuti 2017 – III koht

Õhuke, kerge, võimas ja ilus – just niimoodi võib iseloomustada seda kvaliteetset magneesium-alumiinium korpusega ultrabook sülearvutit. Kaaludes kõigest 1,63 kg ja olles 2,1 cm õhuke pakub Latitude E7440 kolme USB 3.0 porti, LAN, ja HDMI ühendust, ID-kaardilugejat, klaviatuuri taustavalgustust, veebikaamerat ja SD-kaardilugejat. Meie valikust leiab seda vastupidavat mudelit erinevate protsessorite ja mälude ja kõvaketaste/SSD-ga. Dell Latitude E7440 on varustatud Intel vPro tehnoloogiaga, mis sisaldab erinevaid turvalisuse ja kaugjuurdepääsu funktsioone. Näiteks, võite kustutada tundlikud andmed või varguse korral lukustada kogu seadme (Intel Anti-Theft), mis on paljudele ettevõtetele väga oluline aspekt.

Valik Dell Latitude E7440 sülearvuteid:

Parim sülearvuti 2017 ei pruugi jääda ainult 2017 aasta tegijaks, 2018 aasta esimene kvartal on näidanud, et need mudelid on käesoleva aasta alguses jätkuvalt klientide lemmikud.