Lenovo Thinkpad T470sKes meist ei soovi soetada asju soodsa hinnaga ja sealjuures tegemata järeleandmisi kvaliteedis. Enamike asjade osas paraku soodne ja kvaliteetne ei käi käsikäes ning lõpeb enamasti sellega, et esmalt soetad soodsa asja ja seejärel kvaliteetse asja kallima hinnaga juurde 😊

Aga õnneks on ka erandeid ja üheks selliseks erandiks on äriklassi kasutatud sülearvutid.

Tihtilugu, kui ollakse endale sülearvuti otsingutel, siis võetakse kaubandusvõrgust soodsa hinnaga odavklassi sülearvuti, mille üldised tehnilised näitajad tunduvad esmapilgul justkui igati piisavad. Alles mõningasel kasutamisel tekib arusaam, et odavklassi sülearvuti pole ikka päris see ja tahaks midagi enamat ning ainult üldised tehnilised parameetrid pole need, mis teevad sülearvutist kvaliteetse sülearvuti.

Kvaliteeti ja töökindlust pakuvad just äriklassi sülearvutid, mis uuena soetades on mõistagi päris korraliku hinnalipikuga kuna kvaliteet ongi see mis maksab. Vähekasutatud äriklassi sülearvutid pakuvad sedasama kvaliteeti aga õnneks kordades madalama hinnaga. Eks äriklassi sülearvuteid müüvad kasutatuna ka eraisikud erinevates müügiportaalides aga nende puhul esineb paraku alati teatud risk (nt teadmata päritolu, müüja usaldusväärsus) ja nendega ei kaasne reeglina garantiid (kui just ei kehti veel tootjapoolne garantii) ega mingit järeltuge.

Meiega on kõik eelpoolmainitud riskid maandatud, teada on sülearvutite päritolu, oleme usaldusväärne ostukoht, anname alati müüdavatele toodetele omapoolse pika garantii ja seda isegi siis, kui tootjapoolne garantii on juba lõppenud. Täpsemalt on kõik meie soodsad sülearvutid pärit Skandinaavia korporatsioonide liisingfirmadelt ja suurem osa neist pole kordagi kontorilaualt lahkunud. Meie e-poele on Eesti E-kaubanduse Liidu poolt väljastatud turvalise ostukoha usaldusmärgis, meie Facebooki ja Google sein on täis üdini positiivseid kommentaare, oleme suurima valikuga kasutatud sülearvutite esindussalong Eestis, kes müüb aastas mitu tuhat vähekasutatud toodet. Pakume alati müüdud toodetele järeltuge, seda nii garantii ajal kui ka hiljem. Meie tehnik lihtsalt naudib oma tööd ja leiab probleemidele alati lahenduse. Kokkuvõtvalt, oleme Sinu jaoks alati olemas – nii enne ostu, ostu ajal kui pärast ostu.

Loomulikult võib alati soetada endale soodsa hinnaga odavklassi sülearvuti ja lohutada ennast teadmisega, et mul on nüüd täiesti uus arvuti aga see on ka paraku ainus „eelis“, sest muus osas teevad äriklassi kasutatud ja soodsad sülearvutid uutele odavklassi sülearvutitele silmad ette:

  • Vähekasutatuna saad lubada endale selliseid äriklassi sülearvuteid, mida uuena lubada ei saa või lihtsalt ei raatsi. Meie soodsad sülearvutid on kaks kuni kolm korda odavamad kui neid kaubandusvõrgust uuena soetades.
  • Äriklassi sülearvutitel on vastupidavast materjalist (alumiinium, magneesium, karbon, titaanium vms sulam) ja kõrge koostekvaliteediga korpus, mis on eriti oluline siis, kui sülearvutit kasutada aktiivsemat ja eesmärgipäraselt, näiteks seda endaga kaasas kanda.
  • Äriklassi sülearvutid on varustatud kallimate, vastupidavamate ja töökindlamate komponentidega, mis koos eelpoolminitud kvaliteetse korpusega tagavad seadmele ülipika eluea.
  • Äriklassi sülearvutid on stiilse disaini ja läbimõeldud funktsionaalsusega sh suurepärase jahutusega, mis tagab madalad töötemperatuurid ja vaikse oleku.
  • Äriklassi sülearvutite ekraanid on reeglina matid, kõrgema resolutsiooni ja suurepäraste vaatenurkadega.
  • Äriklassi sülearvutid on dokitavad, mis teeb sülearvuti kasutamise kordades mugavamaks ja annab erinevaid lisavõimalusi.
  • Äriklassi sülearvutid on reeglina hästi laiendatavad/uuendatavad, võimalik on lisada operatiivmälu, kettapinda, mobiilse andmeside modem, parema mahutavusega aku jne.
  • Äriklassi sülearvutid satuvad harvem garantiisse ja kui satuvadki, siis vahetatakse vigane komponent tervenisti välja, mitte ei hakata seda lappima.

Ja see pole veel kaugeltki kõik, vähemtähtis pole ka see, et vähekasutatud sülearvuti ostul annad oma panuse loodusesse. Mida suurem hulk kasutatud sülearvuteid leiab teisel ringil endale uue omaniku, seda väiksema jalajälje jätame koos oma koduplaneedile. Meil on väga hea meel, et oleme oma 10 aastase tegutsemisaasta juures olnud üheks suunanäitajaks selles valdkonnas ja suunanud teisele ringile aastatega kümneid tuhandeid sülearvuteid.

Ühtlasi toimetame soodsad sülearvutid Sulle tasuta koju kätte vastavalt soovile kas kulleriga või pakiautomaati ja loomulikult kehtivad meil samasugused võimalused nagu teistel veebipoodidel Eestis, et 14 päeva jooksul võid meile sülearvuti tagasi saata või ümber vahetada, kui see juhul ei vasta Sinu ootustele või soovid selle mõne muu mudeli vastu välja vahetada.

Soodsad sülearvutid ootavad Sind nii esindussalongis Tallinnas aadressil Sõpruse pst 25 või e-poes kasutatud sülearvutid tootekategoorias.

Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt