Ei soovi raha korraga välja käia? Tahaks osta kallima ja kvaliteetsema sülearvuti aga finantse napib? Meil on lahendus nendele muredele olemas. Meilt on võimalik soetada vähekasutatud äriklassi sülearvutid järelmaksuga ja oleme teinud kõik endast oleneva, et meie makseviiside valikus oleks lisaks tavapärastele maksetele võimalikult palju erinevaid maksa hiljem lahendusi. Lahendusi, mis võimaldavad Sul soetada sülearvutid järelmaksuga laua tagant tõusmata.

Siinkohal toomegi välja võimalused, kuidas vähekasutatud äriklassi sülearvutid järelmaksuga operatiivselt Sinuni jõuavad.

Indivy Slice 3 – maksa kolmes võrdses osa


Indivy Slice 3 makseviisi pakub Inbank ja see on uusim võimalus soetada meilt sülearvutid järelmaksuga, täpsemalt osamaksetena. Antud makseviis võimaldab erakliendil tasuda 75-800 euroste ostude eest kolmes võrdses osas ja täiesti intresside/teenustasude vabalt. Võid kindel olla, et Sa ei maksa sentigi rohkem kui on toote maksumus meie e-poes.

Mis teeb selle makseviisi eriti põnevaks, on see, et esimese makse pead tegema alles kuu aja pärast ja järgnevad kaks makset sellele järgnevatel kuudel. Ostetud sülearvuti saad loomulikult kohe kätte, mugav kas pole 😊

Indivy Slice 3’ega tasumine on väga lihtne ja kiire, täpselt nagu pangalingiga. Vali e-poe kassa lehel tasumiseks „Indivy Slice 3 – maksa kolmes võrdses osas“ ja Sind suunatakse Indivy Slice 3 keskkonda, kus saad üle kontrollida oma kontaktandmed ja tuvastada ennast mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardiga. Sinu mobiilile saadetakse ühtlasi kood, millega kinnitatakse mobiilinumber. Seejärel suunatakse Sind tagasi meie e-poodi ja meie saame võtta tellimuse töösse ning soetatud toote(d) teele lähetada.

Kuna antud makseviis on meie e-poes väga populaarseks osutunud, siis oleme toonud iga toote juures välja hinna ka kolme osamaksena, et Sul oleks alati silma all, kui suured osamaksed Indivy Slice 3 puhul on.

Kuna Indivy Slice 3 on puhtalt veebipõhine makselahendus, siis esinduskaupluses selle makseviisiga paraku kaupade eest tasuda pole võimalik ja kasutada tuleks teisi järelmaksuvõimalusi, millest pikemalt juba allpool.

Liisi järelmaks

Liisi järelmaksu pakub Holm pank ja see pole võõras ühelegi eestimaalasele kuna teenus on turul olnud juba pikki aastaid. Liisi järelmaksu pakub tänaseks päevaks ca 2000 müügikohta Eesti ja meie oleme üks nende hulgast.

Liisi järelmaks võimaldab toodete eest tasuda pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Tagasimaksmise perioodiks on 1-60 kuud, seega saad valida just endale kõige sobilikuma perioodi.

Liisi järelmaksu puhul on sissemakse alates 0 eurost, osamakse alates 7 eurost ja haldustasu puudub. Intress on vahemikus 9,9-25%.

Liisi puhul on ostuprotsess lihtne, käepärast tuleks hoida lihtsalt ID-kaart, mobiil-ID või Smart-ID, mida läheb vaja lepingu allkirjastamise hetkel. Valides e-poe kassa lehel makseviisiks „Liisi järelmaks“, suunatakse Sind edasi Liisi.ee keskkonda, kus Sul on võimalik sõlmida leping ja kasutusele võtta krediidilimiit, mille arvelt saab soetada meie vähekasutatud sülearvutid järelmaksuga. Pärast allkirjastamist suunatakse Sind tagasi meie e-poodi ja võtame tellimuse töösse.

Järelmaksu võivad taotled kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või inimesed, kes omavad Eestis alalist elamisluba.

Erinevalt SLICE makseviisist saab Liisis järelmaksuga tasuda toodete eest lisaks e-poele ka meie esinduskaupluses Sõpruse pst 25, Tallinn. Soovi korral anna lihtsalt meie müügiinimesele kassas teada ja tema aitab juba kõik vajalikud toimingud ära teha.

Muide, erinevalt SLICE makseviisist saavad Liisi järelmaksuga ostu eest tasuda ka ettevõtted. Küll on vajalik selleks eraisiku käendus.

LHV järelmaks

LHV järelmaksu pakub LHV Finance ja see on samuti eestlaste seas populaarne teenus.

LHV järelmaksu sissemaks on alates 0 eurost, kuumakse alates 1 eurost ja lepingutasu alates 19,90 eurost. Intress on alates 15,9% aastas. Ja enneaegne summa tagastamine on täiesti tasuta.

Tagasimakse perioodiks on kuni 48 kuud, seega on siingi võimalik valida endale sobilik ja jõukohane tagasimakse periood.

LHV järelmaksuga on ostuprotsess taas lihtne ja kõik vajalikud toimingud ja lepingu allkirjastamise saad ära teha otse veebis, kui valid e-poe kassa lehel tasumiseks „LHV järelmaks“. Hoia siingi käepärast ID-kaart, mobiil-ID või Smart-ID kuna allkirjastamiseks läheb neid vaja.

Järelmaksu võivad taotled kõik 18-75 aastased Eesti Vabariigi kodanikud, Vene Föderatsiooni kodanikud või halli passi omanikud, kellel on elamisluba ja kes elavad Eestis.

Erinevalt SLICE makseviisist saab LHV järelmaksuga tasuda toodete eest lisaks e-poele ka meie esinduskaupluses. Soovides kasutada tasumiseks LHV järelmaksu,  anna meie müügiinimesele teada ja tema aitab Sind kõikide vajalike toimingutega.

LHV järelmaksuga saab tooteid soetada ka ettevõtte aga selleks peab ettevõte olema tegutsenud vähemalt ühe aasta ja lisaks taotlusele on vaja esitada firma bilanss ja kasumiaruanne viimase kuu seisuga ning viimane majandusaasta aruanne.

 

Nagu näed, on maksa hiljem makseviiside valikuvõimalus meil päris suur. Ja kogu eelnev jutt kehtib tegelikult lisaks sülearvutitele ka kõikidele teistele toodetele meie e-poes. Lihtsalt kasutatud äriklassi sülearvutid on meie enimmüüdud müügiartikkel ja enamasti just neid järelmaksuga soetatakse.

Seega võid julgelt osta meilt audiotooted, monitorid, projektorid, lauaarvutid ja sülearvutid järelmaksuga, neid kohesel nautima hakata ning tasuda nende eest hiljem.

Samas tuletame meelde, et järelmaks on finantsteenus, millega kaasnevad kohustused järelmaksuperioodi jooksul, mistõttu tasub alati oma finantsvõimekus enne ostu sooritamist läbi mõelda.

Meeldivat ostlemist!