| Bränd | |
|---|---|
| Protsessor | Intel Core i5-1245U (max. 4,40 GHz) |
| Mälu | 16GB |
| HDD | 1TB SSD |
| Videokaart | Intel IRIS Xe |
| Ekraan | 13" |
| Resolutsioon | 1920×1080 |
| Ühenduvus | 2 x USB, 2 x USB-C, audio in/out, bluetooth, HDMI, Micro SD lugeja, wifi |
| Lisad | ID-kaardilugeja, klaviatuuri taustavalgustus, laadija, sõrmejäljelugeja, veebikaamera |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Seisund | aku kestvus 3h+Aku kestvus tavakasutusel on 3-5 tundi sõltuvalt intensiivsusest. Meie akuprognoos ei ole teoreetiline, vaid tugineb põhimõttele, et arvutit kasutatakse pausideta, normaalse ekraaniheledusega.
, B (keskmine)Seadme korpusel ja klaviatuuril mõned kulumisjäljed. Ekraanil esineb kulumisjälgi ja/või heledaid laike ja võib olla mõni surnud piksel, mis tavakasutamisel on nähtavad.
|
| Garantii | 1 aasta |
| Toote pilt | Toote pilt on illustratiivne |
Dell Latitude 5330 1TB
Kuumakse al. 14,56 € / 48 kuud
Maksa kolmes osas: 135.00 €, 135.00 €, 135.00 €.
495,00 € Algne hind oli: 495,00 €.405,00 €Current price is: 405,00 €.
Intel Core i5-1245U (max. 4,40 GHz), 16GB, 1TB SSD, Intel IRIS Xe, 13", 1920×1080, 2 x USB, 2 x USB-C, audio in/out, bluetooth, HDMI, Micro SD lugeja, wifi, ID-kaardilugeja, klaviatuuri taustavalgustus, laadija, sõrmejäljelugeja, veebikaamera, Windows 11 Pro,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
Tootekood: dell-5330-2
Kategooria: Kasutatud sülearvutid
Postitused
Soovid lisainfot? Või reaalseid tootepilte?
Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!


Inbank jaga osadeks 3 x 135 EUR