| Bränd | |
|---|---|
| Protsessor | Intel i7-11850H (max 4.80 GHz) |
| Mälu | 32GB |
| HDD | 1TB SSD |
| Videokaart | Intel UHD, Nvidia RTX A2000 (4GB) |
| Ekraan | 15" |
| Resolutsioon | 1920×1080 |
| Ühenduvus | 1 x USB-C, 2 x USB, audio in/out, bluetooth, HDMI, lan, wifi |
| Lisad | ID-kaardilugeja, klaviatuuri taustavalgustus, laadija, näotuvastus, SD-kaardilugeja, sõrmejäljelugeja, veebikaamera |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Seisund | aku mahutavuse jääk 85%-89%, B+ (hea)Seadme korpusel või klaviatuuril esinevad väiksed kriimud või kulumisjäljed. Ekraanil on mõned kulumisjäljed ja/või heledad laigud. Tavakasutus ei sega.
|
| Garantii | 1 aasta |
| Toote pilt | Toote pilt on illustratiivne |
Lenovo Thinkpad P15v Gen 2
Kuumakse al. 24,31 € / 60 kuud
Maksa kolmes osas: 258.34 €, 258.34 €, 258.32 €.
825,00 € Algne hind oli: 825,00 €.775,00 €Current price is: 775,00 €.
Intel i7-11850H (max 4.80 GHz), 32GB, 1TB SSD, Intel UHD, Nvidia RTX A2000 (4GB), 15", 1920×1080, 1 x USB-C, 2 x USB, audio in/out, bluetooth, HDMI, lan, wifi, ID-kaardilugeja, klaviatuuri taustavalgustus, laadija, näotuvastus, SD-kaardilugeja, sõrmejäljelugeja, veebikaamera, Windows 11 Pro,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
Tootekood: P15v-gen2
Kategooriad: Kasutatud sülearvutid, Sülearvutid
Sildid: Lenovo ThinkPad, Lenovo Thinkpad P50
Postitused
- Lenovo P50 ja Lenovo Lenovo P50s – tegijad mobiilsed tööjaamad
- Äriklassi sülearvuti versus odavklassi sülearvuti
- Kas kasutatud laptopid ja nende protsessorid on piisavalt võimekad?
- Kasutatud äriklassi arvutid on lihtsalt upgrade’itavad
Juhendid
Soovid lisainfot? Või reaalseid tootepilte?
Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!


Inbank jaga osadeks 3 x 258.33 EUR