Imeilus soe suvi on selleks korraks kahjuks läbi saanud aga loodetavasti oli kõigil võimalus puhkuse näol sellest tükike saada, et nüüd laetud patareidega värvilisele sügisele ja kargele talvele vastu minna.

Oleme juba mõnda aega siin bloginurgas kirjutanud erinevaid ülevaateid, andnud nõuandeid antud valdkonnas orienteerumiseks, oleme kutsunud arvutipoodi toodetega tutvuma aga me pole veel Elektroonika24 arvutipoest pikemalt rääkinud. Nagu lapsed saavad koolitee alguses võimaluse ennast tutvustada ja endast rääkida, nii soovin ka mina tutvustada Sulle lähemalt meie mõnusat arvutipoodi.

Meie arvutipood Tallinnas asub aadressil Sõpruse pst 25, mis jääb siis loomulikult Sõpruse puiestee äärde. Tulles Mustamäe poolt, tasub ligikaudu 800 meetrit enne Kristiine risti ja keskust hoida pilk paremale, kus Sõpruse pst 25 hoone akendel meie sildid juba paistavad.

Meid on mugav külastada nii jalgsi kui ühistranspordiga aga ka autoga tulles leiab meie sissepääsu vahetuslähedusest paar parkimiskohta.

Elektroonika24 arvutipood on mõõduka suurusega, 140 ruutmeetrist suisa 120 on meil kauba all ja mitte niisama kauba all vaid tihedalt kauba all, kõik ikka selleks, et Sul võimalikult suur valikuvõimalus oleks ja et Sa leiaksid endale just selle õige toote.

Kui rääkida numbritest, siis äriklassi vähekasutatud sülearvuteid on meil arvutipoes pidevalt esindatud tuhatkond tükki, lauaarvuteid ca 250 tükki, monitore ca 150 tükki ja projektoreid on 200 ringis. Suur on ka professionaalse helitehnika osakaal, esindatud on umbes 250 audioseadet hinnatud brändidelt.

Nende numbrite taustal oleme kindlasti kõige suurema valikuga arvutipood Tallinnas, mis müüb vähekasutatud IT- ja audiotooteid.

Kui meil igakuiselt tuleb poodi uut kaupa ca 400-500 ühikut, millest 300-400 IT-seadet ja 100 audioseadet, siis tänu meie toredatele klientidele ostetakse igakuiselt täpselt sama suur kogus tooteid ka ära. Seega meie arvutipood Tallinnas on suure läbimüügiga, kaup vahetub kiiresti ja uusi põnevaid tooteid tuleb igakuiselt peale.

Kuna kaubavalik on väga suur, siis võib meie arvutipoodi külastades silme eest täitsa kirjuks võtta ja seda loomulikult heas mõttes. Aga muretsemiseks pole põhjust, meil on kaks väga toredat ja asjalikku müügiesindajat, kes Sind professionaalselt aitavad ja Sulle soovitusi jagavad ning aitavad Sul välja valida just sellise toote, mis vastab Sinu vajadustele ja ootustele.

Müügiesindajate soovitusi võib julgelt usaldada, meie personali valdkonna kogemus on keskmiselt üle 10 aasta, mis teeb neist väga head eksperdid selles valdkonnas. Nende käte vahelt on läbi käinud lugematu arv IT- ja audiotehnikat.

Garantiist oleme pikemalt juba kirjutanud aga lihtalt mainin, et meil on kohapeal olemas pikaaegsete kogemustega tehnik, kelle kuldsete käte vahel ärkavad ellu nii garantiilised kui lihtsalt remonti vajavad seadmed. Kuna äriklassi seadmete kvaliteet on kõrge, satub garantiisse alla 1% seadmetest, mistõttu meie tehniku kuldsed käed valmistavad suuremal osal ajal ette tooteid müügiks. Ikka selleks, et saaksid puhta, töökorras ja värske operatsioonisüsteemiga arvuti.

Kindlasti tekkis Sul küsimus hindade osas? Me ei hakka välja hõikama loosungeid, et meil on kõige soodsamad hinnad kuna konkurendid saavad alati ajutiselt hinnad allapoole tuua ja ennast selles osas ajutiselt turuliidriks nimetada 😊

Võime lubada, et meie arvutipood Tallinnas on üks soodsamate seas, meil on palju tooteid väga taskukohases hinnaklassis aga loomulikult on meil tooteid ka kallimas hinnaklassis neile, kellel nõudmised ja vajadused suuremad.

Kindel on see, et meilt leiad alati hea hinnaga, töökorras ja garantiiga vähekasutatud äriklassi sülearvuti, lauaarvuti, monitori, projektori või audiotoote, mis teenib Sind pikalt.

Elektroonika24 arvutipood Tallinnas ootab Sind külla!

Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt