Kasutatud Apple arvutid tõelistele õunafännideleKäes on ilus värvikirev ja mõnusalt soe sügis, õunapuud on täis vitamiinirikkaid õunu, mida on mõnus põske pista või mahlaks teha. Ka meie õunariiul pole kunagi täitsa tühi, kuigi tuleb tunnistada, et head õunad leiavad ruttu uue omaniku aga sama kiiresti suudame samaväärsed või veelgi paremad õunad ka asemele leida.

Apple oma hammustatud õuna logoga on suurepärane bränd suurepäraste toodetega ja on täiesti arusaadav, miks need kasutajad, kes kord on Apple tooteid pikemalt tarbinud, sellele brändile ka edaspidi truuks jäävad.

Apple toodetel on ainult üks suur viga, need on väga kallid ja pole paraku kõigi jaoks uuena taskukohased. Aga tõelised Apple fännid on leidlikud, nad teavad, et järelturul on kasutatud Apple arvutid keskmiselt kaks korda soodsamad kui uuena. Just seetõttu leiavadki paljud tee meie õunariiuli juurde ja lahkuvad sealt kvaliteetse ja töökindla Apple tootega.

Tõelisele Apple fännile pole ilmselt vaja isegi pikemalt selgitada, miks Apple hea on ja mille poolest ta nii eriline on. Kui Sa aga pole varem Apple arvutitega kokku puutunud ja alles kaalud Apple ostu, siis toon Sinu jaoks siinkohal välja 5 põhjust, miks kasutatud Apple arvutid nii paljude lemmikud on:

Ilus, stiilne ja ajatu disain

Apple puhul ei saa üle ega ümber disainist ega koostekvaliteedist. Alumiiniumist vastupidav korpus on täielik vastand odavklassi painduvale ja nagisevale plastikule. Lisaks ilusale disainile on Apple arvutid võimsad ja töökindlad.

Suurepärane ekraan

Uued ja kasutatud Apple arvutid on väga värvikireva ja hea resolutsiooniga ekraanidega, mistõttu on Apple paljude disainerite, videotöötlejate aga ka tavakasutajate vaieldamatu lemmik.

Ideaalne puutepaneel

Apple puutepaneel on ülitundlik ja kvaliteetne, reageerib suurepäraselt erinevatele käsklustele nagu eelsalvestatud viiped, puudutused, klikkamised jne.

Täiuslik operatsioonisüsteem

Apple toodab ise nii riistvata kui tarkvara, seega operatsioonisüsteem on töökindel ja riistvaraga ideaalselt ühilduv. Operatsioonisüsteemi on lihtne ja loogiline kasutada, Sa ei pea olema üle keskmise arvutikasutaja, et kõigest aru saada.

Plussiks on ka suurem turvalisus kuna sellele operatsioonisüsteemile kirjutatud pahavara/viiruste hulk on kordades väiksem kui Windows operatsioonisüsteemi puhul.

Tasuta rakendused

Apple arvutid tulevad mitmete vajalike tasuta rakendustega, mis teevad Sinu elu oluliselt lihtsamaks. Kasvõi näiteks Apple kontoritarkvara koos teksti- ja tabeltöötluse programmidega on juba arvutit ostes täiesti tasuta kaasas ja selle eest ei tule täiendavalt raha välja käia nagu Windows’ile mõeldud „Office“ kontoritarkvara eest. Kui oled aga tuline „Office“ fänn, siis ka seda on võimalik Apple arvutisse paigaldada.

Lisaks on ühe kliki kaugusel App Store, mis pakub kõikvõimalikke lisarakendusi.

Kui kasutatud Apple arvutid pakuvad Sulle huvi, siis piilu ka „Apple sülearvutid“ ja „Apple arvutid“ lehtedele, kus oleme kirjutanud lähemalt Apple süle- ja lauaarvutite mudeliseeriatest.

Kusjuures kasutatud Apple arvutid pole ainukesed tooted meie tootesortimendis. Lisaks on aegajalt saadaval populaarsed iPad tahvlid, mida peetakse stabiilsemaks ja kasutajamugavamaks kui Android operatsioonisüsteemiga tahvleid.

Hetkel riiulil olevad kasutatud Apple arvutid leiad siit:

 

Soovin Sulle head õunavalikut!