Kasutatud Apple tootedOled kasutatud Apple sülearvuti, lauaarvuti või tahvelarvuti otsingutel? Oled täiesti õiges kohas, garantiiga kasutatud Apple tooted ootavad Sind meie e-poes ja esinduskaupluses.

Kui Sa seda postitust loed, siis oled ilmselt tulihingeline Apple toodete fänn või siis vähemalt Apple pisikuga nakatunud ja tõenäoliselt peagi muutumas üheks tulihingeliseks austajaks.

Ilmselt ma ei pea pikalt kirjutama, miks Apple tooted head on kuna enamus Apple austajaid teavad seda isegi väga hästi aga nendele kümnele protsendile lugejatest, kes veel ei tea, ma mõne reaga Apple toodete sh. kasutatud Apple toodete eeliseid kirjeldan.

Lihtne valikut teha

Apple tooteid on tunduvalt lihtsam soetada kui teiste brändide tooteid kuna Apple toodab ise nii riistvara kui tarkvara ja valik on tänu sellele kitsam/lihtsam. Võtame näiteks Windows operatsiooniga sülearvutid ja lauaarvutid, neid toodetakse nii paljude brändide poolt, et võtab silme eest kirjuks. Lisaks tuleb vahet teha odavklassil ja äriklassil, mis valiku veelgi keerulisemaks teeb. Täpselt sama lugu on tahvelarvutitega, erinevaid Android operatsioonisüsteemiga tahvleid on isegi Hiina tootjaid välistades niivõrd palju, et nende vahel õige valiku tegemine paneb isegi kogenud arvutikasutaja kukalt kratsima.

Uued ja kasutatud Apple tooted loetleme seevastu kahe käe sõrmedel üles: Apple MacBook Air, Apple MacBook Pro, Apple iPad, Apple iPad Air, Apple iPad Pro, Apple iMac. Nende seast on valiku tegemine lihtsam kui lõunapausi ajal pubi menüüst päevaprae valimine.

Lihtne kasutada

Apple tooteid on lihtne kasutada. Isegi mina, Windowsi najal üles kasvanud arvutikasutaja, tunnistan, et Apple on oma operatsioonisüsteemidega teinud suurepärast tööd ja neid on hõlbus kasutada. Windows kasutaja jaoks küll alguses harjumatu aga kindlasti mitte keerukam kui Windows, pigem vastupidi. Tasuta tarkvarauuendused on paari klikiga installeeritavad, tasuta eelinstalleeritud rakendused võimaldavad töödelda pilte, videosid, teha kontoritööd ja palju muud.

Võimalus sünkroonida

Eraldi väljatoomist väärib seadmete omavaheline ühenduvus. Apple ID-ga on võimalik oma uued ja kasutatud Apple tooted siduda ühte süsteemi ja nõnda näed oma märkmeid või meeldetuletusi oma Apple sülearvutist, lauaarvutist, tahvlist ja telefonist. Mugav eks!

Silmale hea vaadata

Kõik uued ja kasutatud Apple tooted on stiilse ajatu disaini ja suurepärase koostekvaliteediga. Ei mingit odavat nagisevat plastikut, ei mingeid järeleandmisi kvaliteedile.

Eranditult kõigil Apple toodetel on suurepärane ekraan, vahet pole kas tegemist on sülearvuti, lauaarvuti või tahvelarvutiga. See on ka üks põhjus, miks paljud loova töö tegijad (nt disainerid) kasutavad just Apple tooteid.

Soodne soetada

Kõige magusama eelise jätsin viimaseks ja selleks on Apple toodete hind. Uuena loomulikult siin igasugune eelis puudub, Apple tooted on keskmisest kallimad ja jäävad paljude jaoks kättesaamatuks. Aga kasutatud Apple tooted on seevastu väga hea hinnaga, õigem oleks öelda et suisa poole odavamad kui uuena, vähemalt meie e-poes ja esinduskaupluses. Keskmiselt kaks korda soodsam hind ei tähenda samas, et vähekasutatuna on tegemist kaks korda kehvema tootega kui uuest peast. Vastupidi, kasutatud Apple tooted on ideaalses korras ja garantiiga ning on Sulle heaks kaaslaseks aastaid.

Tekkis huvi ja soovid näha, missugused kasutatud Apple tooted meil valikus on? Siit leiad Apple sülearvutid, Apple arvutid ja Apple tahvelarvutid aga veelgi parema ülevaate saamiseks koondasin kõik kasutatud Apple tooted ka siia postituse lõppu.

Õunafännidel soovitan lugeda  ka „Kasutatud Apple arvutid“ postitust.

Värvikirevat sügist!

Kasutatud Apple tooted meie e-poes ja esinduskaupluses