Odavad sülearvutid vähese raha eest palju rõõmuOdavad sülearvutid on meie hinnangul sülearvutid, mille maksumus jääb kuni 200 euro piirimaile. Kui odavklassi (vaata ka äriklassi sülearvuti versus odavklassi sülearvuti) puhul ei saa selle summa eest eriti miskit, siis kasutatud äriklassi sülearvutite valikus leiab väärt töövahendeid küll ja küll.

Kui Sa ei sea sülearvutile väga kõrgeid nõudmisi, otsid lihtsat kuid piisavalt võimekat esimest sülearvutit endale, lapsele, vanaemale või sülearvutit, mida pole kahju reisile kaasa võtta, siis pole tingimata vaja soetada kallimas hinnaklassis uut/kasutatud sülearvutit. Selleks sobivad ideaalselt kasutatud äriklassi odavad sülearvutid, mille saab kätte väga hea hinnaga.

Näiteks antud postituse kirjutamise hetkel leiab Elektroonika24 e-poest ja esindussalongist HP sülearvuti juba 75 euro eest.

Kokku on käesoleval hetkel valikus suisa 32 erinevat odavat sülearvutit, seega igaüks leiab endale kindlasti meelepärase isendi. Võta ette kasutatud sülearvutid ja vasakul allääres filtreeri hinna järgi.

Kasutatud äriklassi sülearvutite puhul on odavad sülearvutid igati arvestatavate tehniliste näitajatega ja sobivad suurepäraselt kontoritööks, interneti sirvimiseks ja muudeks toiminguteks, mis ei nõua väga suurt ressurssi.

Näiteks eelpool mainitud kõige soodsamatel HP sülearvutitel on i3 protsessor, 4GB mälu (mida on võimalik lihtsalt laiendada), mahukas 320GB kõvaketas ja litsentsiga Windows 10, mis katavad kenasti keskmise kodukasutaja vajadused. Sama arvuti on valikus ka uue 120GB SSD kettaga, mis lisab hinnale küll ainult 30 eurot aga annab seevastu juurde märgatava kiirusekasvu ja töökindluse. Nimetatud HP sülearvuti on 13 tollise ekraaniga, mistõttu on seda mugav ka kaasas kanda.

Meie odavate sülearvutite ülemises otsas s.o kuni 200 eurot, leiab suisa i5 protsessori, SSD ketta ja korralike lisadega (nt ID-kaardilugeja, HDMI, DVD-kirjutaja) mudeleid, mis toovad vähese raha eest palju rõõmu kõigile.

Kaubandusvõrkudes müüdavad uued odavad sülearvutid on reeglina odavbrändide tooted, mille tehnilised näitajad on nõrgemad, enamasti on kasutusel säästuprotsessorid (Intel Atom vms) ja operatiivmälu on tihtilugu 2GB või kui hästi läheb, siis 4GB. Koostekvaliteedist ei tahaks üldse rääkidagi kuna siin pole midagi rääkida 😉

Seega odavad sülearvutid ei ole alati mittekvaliteetsed ja jõuetud masinad vaid võivad olla arvestatavad töövahendid, mis on loodud kestma.

Kõik meie pakutavad sülearvutid tulevad loomulikult garantii ja tasuta transpordiga, mida käest-kätte eraisikult ostes enamasti ei saa.

Igaks juhul mainin, et odavad sülearvutid on ostjate seas väga populaarsed ja ülaltoodud näited ei pruugi mõne päeva pärast enam aktuaalsed olla, mistõttu tasub huvi korral ostuga kiirustada. Aga loomulikult anname endast kõik, et meil oleks kogu aeg hea valik sülearvuteid igas hinnaklassis.

Meeldivat suve ja suhtlemiseni!