Parim sülearvuti 2019: Lenovo ThinkPad T60sAasta on taas märkamatult mööda läinud ja sarnaselt eelnevatele aastatele annaks Sulle selgi aastal ülevaate 2019 aastal enimmüüdud ja -hinnatud sülearvutitest. Vaatame lähemalt, missugused olid parimad sülearvutid 2019 aastal, mida kliendid meie esinduskaupluses ja e-poes enim eelistasid.

Toon välja suisa kolm enimmüüdud vähekasutatud äriklassi sülearvutit pingejärjekorras ja kirjeldan mõne sõnaga neid lähemalt. Kusjuures kahel sülearvutil on meie bloginurgas ka pikad ülevaated olemas, seega oled oodatud lugema. Ja mitte ainult lugema vaid ka ostma kuna kõik need suurepärased sülearvutid on meil jätkuvalt ju riiulis olemas ja nad on tõesti kõrgeid kohti väärt.

Lenovo ThinkPad T460s

Parimad sülearvutid 2019 – I koht

Lenovo ThinkPad T460s edestas sel aastal kindlalt teisel kohal olevat Lenovo ThinkPad T450s mudelit, mis juba kaks aastat järjest on TOP3-s figureerinud. Lenovo ThinkPad T460s on siis sellesama populaarse T450s järeltulija ehk järgmine põlvkond.

Lenovo ThinkPad T460s on suurepärane, 14 tollise FullHD mattekraaniga (saadaval ka puutetundlikuna) ultrabook, mis on veelgi õhem ja kergem kui tema eelkäija Lenovo ThinkPad T450s. Kaalu on sellel esimese koha omanikul kõigest 1,3 kilogrammi, mis on 14 tollise sülearvuti kohta ikka väga hea näitaja.

Vastupidavasse, samas õhukesse korpusesse on Lenovo insenerid ära mahutanud kõik eluks vajaliku: kolm USB 3.0 porti, HDMI, Gigabit LAN, MiniDisplayPort, WIFI, Bluetooth, SD-kaardilugeja, sõrmejäljelugeja, ID-kaardilugeja, veebikaamera, dokkimisliides ja olenevalt konfiguratsioonist võib sülearvutil olla klaviatuuri taustavalgustus ja 4G modem. Kõik liidesed on ergonoomiliselt paigutatud sülearvuti vasakule ja paremale küljele, jättes esi- ja tagakülje vabaks.

Eraldi võib välja tuua ja kiita klaviatuuri, see on äriklassi Lenovo ThinkPad’idel alati olnud klass omaette.

Kirjutan kindlasti selle mudeli kohta lähiajal ka pikema ülevaate kuna tegemist on igati vinge äriklassi ultrabookiga, mis sobib ideaalselt nii kooli, koju kui kontorisse.

30.01.2020 lisatud ülevaade Lenovo T460, T460s ja T460p – igaühele midagi head

Valik Lenovo ThinkPad T460s sülearvuteid:

Lenovo ThinkPad T450s

Parimad sülearvutid 2019 – II koht

Sel aastal siis auväärse teise koha ja eelneval aastal kolmanda koha omanik on Lenovo ThinkPad T450s.

Lenovo ThinkPad T450s on samuti 14 tollise mattekraaniga sülearvuti, mis tänu oma 1,59 kilogrammisele kaalule, väikese voolutarbega protsessorile ja pikemale aku kestvusele kvalifitseerub samuti ultrabookiks.

Antud ultrabookil on esindatud kõik olulisemad liidesed ja lisad nagu VGA, MiniDisplayPort, Gigabit LAN, SD-mälukaardilugeja, kolm USB 3.0 porti, Bluetooth, veebikaamera, dokkimisliides ja olenevalt konfiguratsioonist võib sülearvutil olla klaviatuuri taustavalgustus, ID-kaardi lugeja ja 4G modem.

Ka antud mudelil on täpselt sama hea ja mugav klaviatuur nagu eelpoolmainitud Lenovo ThinkPad T460s mudelil.

Kui Sind huvitab antud ultrabook rohkem, siis soovitan kindlasti lugeda ka pikemat Lenovo T440 ja Lenovo T450 – arvutikasutajate lemmikud ülevaadet.

Valik Lenovo ThinkPad T450s sülearvuteid:

HP EliteBook 840 G2

Parimad sülearvutid 2019 – III koht

Kui 2018 seisuga oli sama sülearvuti klientide lemmik ja TOP1, siis 2019 aastal andis see paar kohta käest ära aga on siiski müüginumbritelt eespool kui paljud teised vähekasutatud äriklassi sülearvutid.

Nagu nimestki nähtub (EliteBook), on tegemist Hewlett-Packardi eliit-mudeliseeriaga, kus asuvad HP kõige kvaliteetsemad ja töökindlamad mudelid.

HP Elitebook 840 G2 on väga atraktiivse disainiga ja 14 tollise ekraaniga ultrabook, mis kaalub kõigest ca 1,6 kilogrammi.

Liideste ja lisade poolest on ka antud sülearvuti rikkalik. Esindatud on kolm USB 3.0 porti, VGA, Displayport, Gigabit LAN, WIFI, Bluetooth, SD-kaardilugeja, ID-kaardilugeja, veebikaamera, sõrmejäljelugeja, klaviatuuri taustavalgustus ning olemas on m.2 SSD lisamise võimalus ja mugav dokkimissüsteem. Olenevalt konfiguratsioonist võib sülearvutil olla ka 4G modem.

HP Elitebook 840 G2 mudel sobib kõigile arvutikasutajatele, kes vajavad visuaalselt atraktiivset, sisult töökindlat ja olemuselt vaikset ultrabooki.

Kui Sind huvitab antud ultrabook rohkem, siis soovitan lugeda pikemalt ka HP EliteBook 840 G1-G3 – eeskujulikud äriklassi ultrabookid ülevaadet.

Valik HP EliteBook 840 G2 sülearvuteid:

Parimad sülearvutid 2019 pingereast joonistub väga hästi välja arvutikasutajate eelistus 2019 aastal. Eelistatakse väga hea kvaliteediga ja töökindlaid 14 tollise mattekraaniga vähekasutatud äriklassi ultrabooke, mis sobivad ideaalselt igapäevatööks ja kaasaskandmiseks.

TOP3-st jäi nibin-nabin välja Dell Latitude E7450, mis on samuti paljude arvutikasutajate suur lemmik.

Kõige atraktiivsem hinnaklass 2019 aastal oli vahemikus 300-500 eurot. Kui poest saab selle raha eest uue odavklassi sülearvuti, siis meilt saab väga heas korras vähekasutatud garantiilise äriklassi sülearvuti, mis erinevalt odavklassi sülearvutist teenib Sind mitmeid aastaid.

Uute postitusteni!