| Bränd | |
|---|---|
| Protsessor | Intel Core i7-1260P 2.10 GHz (up to 4.70 GHz) |
| Mälu | 32GB |
| HDD | 1TB SSD |
| Videokaart | Intel IRIS Xe, NVIDIA T550 Laptop GPU |
| Ekraan | 16" |
| Resolutsioon | 2560×1600 |
| Ühenduvus | 2 x USB, 2 x USB-C, audio in/out, bluetooth, HDMI, lan, wifi |
| Lisad | ID-kaardilugeja, klaviatuuri taustavalgustus, laadija, näotuvastus, sõrmejäljelugeja, veebikaamera |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Seisund | ekraanil õrnalt tumedam laik, aku mahutavuse jääk 70%-74%, B+ (hea)Seadme korpusel või klaviatuuril esinevad väiksed kriimud või kulumisjäljed. Ekraanil on mõned kulumisjäljed ja/või heledad laigud. Tavakasutus ei sega.
|
| Garantii | 1 aasta |
| Toote pilt | Toote pilt on illustratiivne |
Lenovo Thinkpad P16s Gen 1
Kuumakse al. 31,26 € / 60 kuud
Maksa kolmes osas: 331.67 €, 331.67 €, 331.66 €.
995,00 €
Intel Core i7-1260P 2.10 GHz (up to 4.70 GHz), 32GB, 1TB SSD, Intel IRIS Xe, NVIDIA T550 Laptop GPU, 16", 2560×1600, 2 x USB, 2 x USB-C, audio in/out, bluetooth, HDMI, lan, wifi, ID-kaardilugeja, klaviatuuri taustavalgustus, laadija, näotuvastus, sõrmejäljelugeja, veebikaamera, Windows 11 Pro,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
Postitused
- Lenovo P50 ja Lenovo Lenovo P50s – tegijad mobiilsed tööjaamad
- Äriklassi sülearvuti versus odavklassi sülearvuti
- Kas kasutatud laptopid ja nende protsessorid on piisavalt võimekad?
- Kasutatud äriklassi arvutid on lihtsalt upgrade’itavad
Juhendid
Soovid lisainfot? Või reaalseid tootepilte?
Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!

