Parim sülearvuti 2019: Lenovo ThinkPad T60sJa ongi käes uus aasta, mis loodetavasti tuleb eelmisest oluliselt parem 😊 2020 aasta oli igas mõttes eriline aasta ja pani meid kõiki proovile. Pani proovile meie kohanemisvõime, pani proovile meie sotsiaalsed suhted, pani proovile paljude töökohtade säilimise ja ettevõtete ellujäämise ärilises mõttes.

Eks teatud määral mõjutas Covid-19’st tingitud kriis ka meie läbimüüki ja aastaplaane aga võime õnnelikud olla, et meil on nii vahvad kliendid nii Eestis kui Lätis, kes ikka ja jälle oma ostud meie juurest tegid ning võimaldasid kriisist tulenevad mõjud kergemini seljatada. Aitäh kõigile! Kusjuures huvitav tendents on see, et e-poe ostude osakaal 2020 aastal suurenes hüppeliselt. Eks see on tegelikult loogiline kuna füüsiliste kontaktide arvu on soovitatud ju Covid-19 tõttu vähendada.

Käesoleval aastal pakume Sulle jätkuvalt parimat teenindust ja parimaid tooteid, hoiame esinduskaupluses ja e-poes valiku võimalikult laiana, et Sul oleks võimalikult suur valikuvabadus. Panustame e-poe arendusse ja jätkame müüdavatest toodetest ülevaadete tegemist meie blogis. Arenduse poole pealt oleme juba aasta esimestel päevade korda saatnud nii mõndagi ja nüüd on Eestis võimalik mugavalt tasuda praktiliselt kõikide pankade pangalinkide vahendusel. Isegi Citadele pangalingi vahendusel, mis Eestis viimastel aastatel aina rohkem tuntust kogub.

Aga tuleks nüüd tagasi tänase postituse eesmärgi juurde, jätkaks siinkohal senist traditsiooni ja annaks Sulle ülevaate 2020 aastal enimmüüdud ja enimhinnatud vähekasutatud äriklassi sülearvutitest. Toon pingejärjekorras välja, missugused olid parimad sülearvutid 2020 aastal, mida arvutikastajad meie e-poes ja esinduskaupluses soetada eelistasi ning enim hindasid.

2020 aasta edetabel on mõnes mõttes üllatav aga sellest peagi pikemalt. Toon välja kolm enimmüüdud sülearvutit pingejärjekorras ja iseloomustan mõne sõnaga neid lähemalt. Väga detailidesse ma käesolevas postituses ei lasku kuna kõigil neil sülearvutitel on blogis olemas täispikad ülevaated, mis ootavad lugejaid 😉

Lenovo ThinkPad T460s

Parimad sülearvutid 2020 – I koht

Lenovo ThinkPad T460s tegi seda taas ja on tõeline üllataja! Esimest korda on teist aastat järjest enimmüüdud sülearvutiks täpselt sama mudel. Samas ülemäära imestada pole siin midagi kuna tegemist on tõesti suurepärase äriklassi sülearvutiga ja Lenovo ThinkPad T4x0 seeria on igal aastal TOP kolmes esindatud olnud ja mitmel korral ka esimesel kohal figureerinud.

Lenovo ThinkPad T460s on vinge ultrabook, mis oma 14 tollise FullHD mattekraani ja kerge kaaluga (kõigest 1,37 kilogrammi) on paljude südamed võitnud.

Õhuke ja vastupidav korpus sisaldab kõike eluks vajalikku: 3 USB 3.0 porti, HDMI ühendust, Gigabit LAN’i, MiniDisplayPort’i, WIFI’t, Bluetooth’i, SD-kaardilugejat, sõrmejäljelugejat, ID-kaardilugejat, veebikaamerat, dokkimisliidest ja olenevalt konfiguratsioonist klaviatuuri taustavalgustust ja 4G modemit. Nagu näed, on liideste valik vägagi rikkalik. Kõik liidesed on ergonoomiliselt paigutatud ultrabooki vasakule ja paremale küljele, jättes esi- ja tagakülje täiesti vabaks.

Lenovo ThinkPad T460s suurim tugevus on aga minu hinnangul selle klaviatuur, mis on tõsiselt hea ja ergonoomiline. Julgen väita, et üks parimaid, mis äriklassi sülearvutitel kohanud olen 😉

Selle mudeli kohta olen kirjutanud ka pikema ülevaate meie blogisse ja seda saad soovi korra lugeda siin: Lenovo T460, T460s ja T460p – igaühele midagi head

Kusjuures Lenovo ThinkPad T460s mudeleid on meil endiselt päris palju valikus. Kui soovid endale kerget, õhukest ja vastupidavat äriklassi ultrabooki, mis saavutas esimese koha nii „Parimad sülearvutid 2019“ ja „Parimad sülearvutid 2020“ edetabelis, siis võimalik on neid jätkuvalt hea hinnaga soetada.

Valik Lenovo ThinkPad T460s sülearvuteid:

Dell Latitude E7470

Parimad sülearvutid 2020 – II koht

Dell ühegi mudeliga eelmise aasta edetabelisse paraku ei mahtunud, kuigi varasematel aastatel on see bränd alati TOP’is esindatud olnud. Seega tegemist on omamoodi comeback’iga, mille üle on ääretult hea meel kuna Dell Latitude E7470 mudeli näol on tegemist väga hea ultrabookiga ja see on oma teise koha õigustatult välja teeninud.

Dell Latitude E7470 on atraktiivse disainiga, õhuke ja üsna kerge (1,7 kilogrammi) ultrabook, mis on mõeldud kõrgete ootustega arvutikasutajatele. Kuna korpus ja kaas on valmistatud magneesiumsulamist, siis on sülearvuti väga jäik ja vastupidav. Igas mõttes ideaalne ja turvaline valik igapäevaseks kaasaskandmiseks.

Dell Latitude E7470 ultrabook pakub kolme USB 3.0 porti, Gigabit LAN’i, HDMI ühendust, DisplayPort’i, WIFI’t, Bluetooth’i, ID-kaardilugejat, klaviatuuri taustavalgustust, veebikaamerat, SD-kaardilugejat ja olenevalt konfiguratsioonist sõrmejäljelugejat ja 4G modemit.

Kui soovid selle äriklassi sülearvuti kohta rohkem teada saada, siis soovitan lugeda Dell E7470 ülevaadet siin: Dell E7470 ja Dell 7480 – turvaline valik

Ka need sülearvutid on meie riiulitel jätkuvalt kenasti olemas. Valik Dell Latitude E7470 sülearvuteid:

HP EliteBook 840 G3

Parimad sülearvutid 2020 – III koht

HP EliteBook 840 on oma erinevate põlvkondadega tihti TOP’is esindatud olnud ja seekord asetus selle mudeli kolmas generatsioon meie „Parimad sülearvutid 2020“ edetabelis kolmandale kohale. 2019 aastal saavutas eelmise põlvkonna HP EliteBook 840 G2 täpselt samamoodi auväärt kolmanda koha.

Sarnaselt eelpool mainitud konkurentidega on ka selle mudeli näol tegemist õhukese 14 tollise ultrabookiga, mis kaalub 1,58 kilogrammi, jäädes kaalult kahe eeltoodud konkurendi vahele.

Liideste ja lisade poolest on seegi sülearvuti rikkalik. Esindatud on kaks USB 3.0 porti, VGA, Displayport, Gigabit LAN, WIFI, Bluetooth, SD-kaardilugeja, ID-kaardilugeja, veebikaamera, sõrmejäljelugeja, klaviatuuri taustavalgustus ning olenevalt konfiguratsioonist võib sülearvutil olla ka 4G modem. Võrreldes konkurentidega on üks USB 3.0 port vähem ja puudu HDMI ühendus, mida osad arvutikasutajad vajavad (selle asemel on veel vanakooli VGA).

Kui vajad disainilt stiilset, sisult töökindlat ja vastupidavat ning hingelt vaikset ultrabooki, siis HP EliteBook 840 G3 sobib selleks suurepäraselt.

HP EliteBook 840 G3 pikem ülevaade on meil samuti blogis olemas ja seda saad huvi korral lugeda siin: HP EliteBook 840 G1-G3 – eeskujulikud äriklassi ultrabookid

Valik HP EliteBook 840 G3 sülearvuteid:

Kui nüüd üldistades see parimate sülearvutite 2020 edetabel kokku võtta, siis väga selgelt on näha, et enimhinnatud sülearvutid 2020 aastal on sarnaselt eelnevale aastale 14 tollised sülearvutid, mis liigituvad tänu kergele kaalule ja õhukesele korpusele ultrabookide kategooriasse ning jäävad 500 euro hinnaklassi. Need on äriklassi sülearvutid, millel on reeglina aastane garantii ja mis erinevalt laiatarbe odavklassi sülearvutitest teenivad Sind pikki aastaid. Head koostekvaliteeti ilmestab kõigi nende sülearvutite puhul vastavus militaarstandardile MIL-STD810G. Tänu kergele kaalule vahemikus 1,3-1,7 kilogrammi, on neid igapäevaselt mõnus kõikjal kaasas kanda ja need sobivad suurepäraselt palju ringi liikuvale arvutikasutajale. Kõik need mudelid kasutavad Inteli voolusäästlikke ultrabookidele mõeldud protsessoreid, mille väike voolutarve tagab pikema aku kestvuse teel olles.

TOP kolmest jäid napilt välja uuemad, samas jõuliselt peale tulevad sülearvutid nagu Lenovo ThinkPad T470s ja Dell Latitude 7480. Tõenäoliselt näeme neid mudeleid figureerimas meie 2021 enimmüüdud sülearvutite pingereas. Aga ärme ruttame ette, vaatame mida käesolev aasta toob ja mis eelistused klientidel sel aastal on.

Astu läbi meie esinduskauplusest Tallinnas aadressil Sõpruse pst 25 või sirvi meie e-poes olevat kaubavalikut. Kui jääd valiku tegemisel hätta, siis meie toredad müügiinimesed aitavad Sind lahkelt, lihtsalt anna neile teada, mida arvutilt ootad ja milleks seda suurel määral kasutama hakkad ning nemad oskavad juba soovitada Sulle parima kaaslase selleks otstarbeks.

Ole hoitud ja terve!

Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt